❤VEDANTA

 School of Transformative Communication

 

SERVICES

Umění komunikovat

Ať už doma, na pracovišti, spolu s přáteli, ale i o samotě ve vlastní mysli. Komunikace probíhá neustále. Kvalita naší komunikace významnou měrou spolu-určuje kvalitu našeho života. Přijďte si k nám zvýšit uvědomění, co svou komunikací vytváříte a vyzkoušet si různé komunikační styly a dovednosti.

Více

UMění Prožívat

Všichni jsme někdy zažili a někdy znovu zažijeme pocity zklamání, vzteku, frustrace, bolesti, strachu, stresu, viny. Naučíme vás, jak s emocemi v různých životních situacích zacházet, kdy a jak je zdravě uvolnit, i jak je zužitkovat. 

Více

Umění žít

Naše programy nejsou jen o vizích a pozitivním nastavení mysli, o maximalizaci šancí na úspěch. O dosahování cílů. Pomáháme našim klientům spojit se s hlubokým vnitřním uspokojením, ať už se zrovna nacházejí v jakékoliv životní situaci. Naším přáním je, abychom se za každým dnem mohli ohlédnou s pocitem zadostiučinění, s pocitem, že jsme ho žili naplno. 

Více

Milena

“Po dlouhé době možnost podívat se na svůj život… 

Více

Richard

richard zpětná vazba

“Znova sa mi otvorili oči, a na povrch vyšli…

Více

Jakub

jakub-reference

“Bylo to super. Jsem velmi rád, že jsem se…

Více

Honza

honza zpětná vazba

“Když jsem v pátek ráno došel, říkal jsem si….

Více

Eliška

eli zpětná vazba

“Před seminářem jsem si nebyla jistá…

Více

Stanislava

stana zpětná vazba

“Děkuji za možnost účastnit se kurzu…

Více

Helena

“Poprvé jsem se zúčastnila podobných programů, které dnes s manželem vyučujeme v lednu roku 2015. Již po absolvování tří denního kurzu jsem věděla, že tohle je to, co chci v životě sdílet s ostatními.”

O nás

Telefon

+420 606 309 281

 

EMAIL

helenapokorova@gmail.com

 

Adresa

25210 Líšnice 33 Česká Republika