Naše Služby

Individuální a skupinová výuka

Domluvte si s námi individuální sezení nebo se přihlašte na jeden z našich kurzů. 

Kontaktujte nás

 

Základní seminář

 

Během tří dní budete mít bohaté množství příležitostí vyzkoušet si jak se vytváří prostředí důvěry, které inspiruje sdílení, sounáležitost a posiluje vztahy. Naučíte se, jak zvládat konflikty a jiné emocionálně vypjaté situace, dozvíte se, jakým způsobem přemýšlíte a mluvíte automaticky a zjistíte, jaké zprávy tak – možná nevědomě vysíláte. Informace o termínech a cenách naleznete zde.  

 

 

 

 

Pokročilý seminář

 

Šestidenní seminář s 99,9 % garancí toho, že se bude jednat o šest nejhodnotněji strávených dní ve vašem životě. Vystoupíte ze zóny komfortu a spojíte se se svým potenciálem. Nečekejte žádné pozitivní afirmace ani vzájemné poplácávání po rameni. Zažijete hluboké a dlouhotrvající vnitřní spojení a transformaci. Více informací naleznete zde.  

Individuální sezení

ˇˇ

Vedle intenzivních kurzů nabízíme i dlouhodobou podporu ve vašem životě. Věříme, že vy jste expertem na svůj život a že máte potenciál být sami sobě rádcem i nejlepším přítelem, žít svůj život podle vašich vlastních hodnot. My vám pomůžeme najít schopnost se s vaším expertem spojit, v jakékoliv žitotvní situaci.  Informace o cenách naleznetezde.